Kozmetické balíčky

Balíček Active Care

30 - 40 minút

kozmetický balíček Active Care (povrchové čistenie, tonizácia, zlupovacia maska/peeling, úprava obočia, hydratačná maska, make-up)

21 €

Balíček Clean Care

60 minút

kozmetický balíček Clean Care (povrchové čistenie, tonizácia, úprava obočia+farbenie, vapozón/zábal, hĺbkové čistenie, maska podľa stavu pleti (upokojujúca/hydratačná maska/anti-ageing), krém, nude líčenie)

45 €

Balíček VELVET

120 minút

kozmetický balíček VELVET (povrchové čistenie, tonizácia, kompletná úprava obočia & rias, vapozón/zábal, hĺbkové čistenie, 60 minútová kozmetická/UZV masáž, maska podľa stavu pleti (upokojujúca/hydratačná maska/anti-ageing), krém, denné líčenie podľa želania)

70 €

Balíček Beauty Time

75 - 90 minút

kozmetický balíček Beauty Time  (povrchové čistenie, odlíčenie, tonizácia, úprava obočia, mikromasáž očného okolia, hlavica teplo/zima, sonoforéza, príležitostné/večerné líčenie)

50 €

Balíček 24h Hydratácia

75 minút

kozmetický balíček 24 h Hydratácia - komplexné kozmetické ošetrenie na opätovnú re-hydratáciu pleti s kyselinou hyalurónovou. Strata vody v pokožke má za príčinu jej predčasné starnutie, zníženie turgoru a tonusu. Len správne hydratovaná pleť môže byť zdravá a krásna. Hlavnými aktívnymi látkami tohto ošetrenia je výťažok z aloe vera, ktoré silne hydratuje a kyselina hyalurónová prírodného pôvodu, ktorá je unikátnym lapačom vody a obnovuje vitálnu hydratáciu pokožky. Ošetrenie obsahuje povrchové čistenie, odlíčenie, tonizáciu, aktívne sérum, masku a záverečný krém. Súčasťou je uvítacia a lymfo-energetická masáž.

55 €

Balíček Énergie Vitale-Reviderm / Anti-Age 25+

60 minút

kozmetický balíček Énergie Vitale-Reviderm / Anti-Age 25+ - komplexné kozmetické okysličujúce ošetrenie s prvými známkami starnutia. Špecifická starostlivosť, ktorá revitalizuje, omladzuje, vyživuje a okysličuje fádnu pleť a predchádza prvým známkam starnutia. Je ideálne pre všetkých, ktorí vedú hektický spôsob života a ktorých pleť je pod každodenným stresoma znečistením. Hlavnou aktívnou zložkou ošetrenia je chlorofyl prírodného pôvodu, ktorý urýchľuje okysličenie a detoxikáciu pokožky, ďalej aloe vera, ktoré hydratuje a v neposlednej rade výťažok zo semiačok ružovej papriky, ktorý aktivuje mikrocirkuláciu pokožky. Ošetrenie obsahuje povrchové čistenie, odlíčenie, tonizáciu, aktívne sérum, masku a záverečný krém. Súčasťou je uvítacia a lymfo-energetická masáž.

45 €

Balíček Multi Vita / Anti-Age 50+

90 minút

kozmetický balíček Multi Vita / Anti-Age 50+ - komplexné kozmetické protivráskové ošetrenie pre zrelú pleť. Multivitamínový koktejl, ktorý hydratuje, spevňuje a dodáva pleti minerálne látky. Protivráskové ošetrenie ideálne pre ženy nad 50 rokov. Obsahuje vitamíny skupiny B,A, E, C, zinok, citrón, aminokyseliny, pšeničné proteíny a patentovanú zložku Cévéblé. Ošetrenie pozostáva z dôkladného čistenia pleti a následnej lymfo-energetickej anti-age masáže vzácnymi protivráskovými olejmi. Po aplikácii je pleť oddýchnutá a žiariaca, kožné tkanivo je stimulované a revitalizované. Obnovuje sa bunková výmena.

65 €

Balíček White Bio-Active

75 minút

kozmetický balíček White Bio-Active - komplexné kozmetické zosvetľujúce ošetrenie na fádnu pleť a pigmentové škvrny. Kozmetika Phyt's vyvinula vlastný patentovaný aktívny rastlinný komplex PWE = je to certifikovaný bieliaci komplex, ktorý redukuje produkciu melanínu, potlačením enzýmov zodpovedných za jeho syntézu, zameriava sa na hnedé škvrny, vyhládza a rozjasňuje pokožku. Ošetrenie obsahuje povrchové čistenie, odlíčenie, tonizáciu, aktívne sérum, masku a záverečný krém. Súčasťou je uvítacia a lymfo-energetická masáž.

55 €

Balíček Obnovenie rovnováhy

60 minút

kozmetický balíček Obnovenie rovnováhy - komplexné vyvažujúce a prečisťujúce ošetrenie na normálnu-suchú pleť. Toto ošetrenie je vyvinuté na výživu a ochranu normálnej až suchej pleti so zmesou výživných látok na ochranu hydrolipidickej vrstvy pleti. Hlavnými aktívnymi látkami tohto ošetrenia sú výťažok z ľadenca rožkatého, ktorý chráni pokožku pred nepriaznivými vplyvmi, obnovuje vitalitu buniek a vyhladzuje pleť, ďalej aloe vera, ktorá hydratuje, zjemňuje a upokojuje, včelí vosk a prírodný vitamín E. Ošetrenie obsahuje povrchové čistenie, odlíčenie, tonizáciu, aktívne sérum, masku a záverečný krém.   Súčasťou je uvítacia a lymfo-energetická masáž.

45 €

Balíček Obnovenie rovnováhy Anti-comédons

75 - 90 minút

kozmetický balíček Obnovenie rovnováhy Anti-comédons - komplexné anti.komedónne a prečisťujúce ošetrenie na mastnú/aknóznu pleť. Toto ošetrenie je určené pre mastnú, aknóznu alebo problematickú pleť. Vyvažuje mazové žľazy a bojuje proti upchatým pórom. Hĺbkovo čistí pleť náchylnú na komedóny a pleť s rozšírenými pórmi. Pleť je prečistená a detoxikovaná a nedokonalosti sú odľahčené vďaka špecifickému anti-komedónnemu séru. Ošetrenie nevyžaduje naparovanie pleti. Hlavnými aktívnymi zložkami sú esenciálny olej z tymiánu, ktorý prečisťuje, esenciálne oleje z rozmarínu a gáfru a meď. Ošetrenie obsahuje povrchové čistenie, odlíčenie, tonizáciu, aktívne sérum, masku a záverečný krém. Súčasťou je uvítacia a lymfo-energetická masáž.

60 €

Please reload