Tvárové prístrojové ošetrenia

Sonoforéza

10 minút

sonoforéza -  UZV aktívne vpravovanie vysoko účinných látok do vrchnej vrstvy pleti. Dochádza k rýchlej viditeľnej hydratácii, zjemneniu vrások a vypnutiu pleti (možnosť dokúpiť ku kozmetickým balíčkom Clean Care, VELVET, Nevesta/Svadba) 

5 €

Neinvazívna mezoterapia

15 - 20 minút

neinvazívna mezoterapia - neinvazívne vpravovanie vysoko účinných látok do strednej vrstvy kože (zamše) kde sa produkuje kolagén a elastín. Hydratuje, tonizuje a revitalizuje pleť, zjemňuje vrásky a stimuluje tvorbu kolagénu a elastínu (možnosť dokúpiť ku kozmetickým balíčkom Clean Care, Velvet, Nevesta/Svadba - pleť musí byť ošetrená a dokonale predpripravená na hĺbkové vpravovanie látok)

20 €

Diamantová mikrodermabrázia

15 - 20 minút

diamantová mikrodermabrázia -  je terapeutická, neinvazívna metóda, počas ktorej sú odumreté bunky a nečistoty na povrchu pokožky odstraňované pomocou špeciálnych násadcov z technického diamantu. Pleť je hladšia, pružnejšia a pôsobí mladším a zdravším dojmom. Táto metóda je tiež úspešne využívaná pri redukcii pigmentových škvŕn a pri liečbe jaziev a lézií po akné (možnosť dokúpiť ku kozmetickým balíčkom Active Care, Clean Care, VELVET, Nevesta/Svadba)

12 €

Hlavica teplo/zima

5 - 10 minút

hlavica teplo/zima - Hlavica teplo sa používa najmä na začiatku ošetrenia pokožky na jej prehriatie vďaka čomu dochádza k rozšíreniu pórov alebo po hĺbkovom čistení na upokojenie pleti chladom. Používanie striedavo teplej a studenej hlavice má za následok posilnenia a prekrvenia pokožky (možnosť dokúpiť ku ktorémukoľvek kozmetickému balíčku)

5 €

Skin scrubber

15 - 20 minút

skin scrubber - UZV bezbolestné hĺbkové čistenie pleti (použitie vrámci kozmetických balíčkov s hĺbkovým čistením - štandardne podľa posúdenia kozmetičky. V prípade, že si klientka želá výlučné prístrojové čistenie (nie ručné), treba upovedomiť kozmetičku. V prípade kontraindikácii je aplikované len ručné čistenie)

bez príplatku

Please reload